Учасники угоди про створення регіонального інноваційно-космічного кластера «Полісся» активно співпрацюють у питанні вирішення завдань якісної підготовки фахівців та проведення наукових досліджень у галузі космічних систем і технологій

PER ASPERA AD ASTRA

25.11.2020 року фахівці Центру космічних технологій Поліського національного університету та педагогічний склад ЗОШ №8 м. Житомир змонтували та налагодили функціонування наземного пункту приймання даних дистанційного зондування Землі з метеорологічних космічних апаратів серій NOАA та «Метеор» на території школи. Наразі учні школи мають змогу отримати теоретичні знання і практичні навички у плануванні сеансів приймання даних з метеосупутників, визначати ділянку зйомки на мапі, здійснювати приймання радіосигналу з супутника та його оброблення, аналізувати отримані метеорологічні знімки.
Результатом роботи на новому обладнанні стане підвищення рівня обізнаності молоді у питаннях космічних технологій, а також ознайомлення школярів з базовими основами нової освітньої програми «Космічний моніторинг Землі», підготовка фахівців за якою розпочата у Поліському національному університеті.